عکس پس زمینه صفحه درباره ما

اواخر سال 90 بود که سرآشپز به این فکر افتاد که چرا با صنعتی شدن همه چیز دیگه طعم های واقعی رو کسی نمیتونه حس کنه ، چرا آدم ها مجبور شدن طعم های خاطره انگیز و فراموش کنند و از خوردن لذت واقعی رو نبرن ...

درباره

بنیامین کیک

اواخر سال 90 بود که سرآشپز به این فکر افتاد که چرا با صنعتی شدن همه چیز دیگه طعم های واقعی رو کسی نمیتونه حس کنه ، چرا آدم ها مجبور شدن طعم های خاطره انگیز و فراموش کنند و از خوردن لذت واقعی رو نبرنسرآشپز تصمیم گرفت مجموعه ای رو راه اندازی کنه که مزه واقعیه طعم های خونگی رو که دیگه آدما نمیتونن به دلیل مشغله های فراوان حس کنن و دوباره به خونه هاشون برگردونه. اوایل این کار سرآشپز اومد و با یک مجموعه حرفه ای معرفی و ترویج خدمات و محصولات یه قرارداد مشترک همکاری بست .
مجموعه همکار سرآشپز بنیامین نمی خواست برای سرآشپز تبلیغ بکنه می خواست یه کاری کنه که به جای اینکه سرآشپز دنبال مهمون باشه ، مهمونا خودشون بیان پیش سرآشپز ( خدارو شکر که تا الآن تونسته این کارو بکنه ، دلیل واضحش حضور الآن شما تو این سایته) شوخی کردم!!!!
سر آشپز بنیامین تو یه مدت کوتاه با تهیه کیک ها و شیرینی های خونگیه خوشمزه تونست خودشو به خیلی ها معرفی کنه و لذت واقعی طعم های خونگی رو به خونه های شما بیاره.

امروز سر آشپز به خیلی از محفل ها و خیلی از پاتوق ها داره کیک ها و شیرینی هاشو میده و شنیدیم اون پاتوق ها و اون خانومای خونه دار این کیک هارو دارن به نام خودشون نمایش میدن و کلی هم پز جلوی خانواده هاشون میدن البته که ما هیچ وقت نمیگیم اون کیک و شیرینی ها کار ما بودن.
خلاصه اگر دوست داری تو هم همه رو شیفته دست پخت و هنر خودت بکنی بدون سرآشپز بنیامین مثل کوه پشت سرته.
به نظرم تا کسه دیگه ای توی خانوادتون زودتر از تو اقدام نکرده تلفن تو بردار و خانوادتو برای یه لذت ماندگار سوپرایز کن.
سرآشپز تلفن شخصیشو گذاشته تا بدون واسطه باهاش ارتباط برقرار کنی.

;
لطفا چند لحضه صبر نمایید

طراحی و اجرا: شرکت تارال

1395© کلیه حقوق سایت مربوط به

بنیامین کیک

می باشد.